0

Troszke Zlatan sobie pofantazjował... Owszem jest zajebistym napastnikiem z tym że biorąc pod uwagę osiągi klubowe i narodowe tego oto napastnikam, nie dorasta ronaldo do pięt, nie mówiąc już o Leooo :))

0

Christo ... Powiem tak, dla takich jak ty nie powinien istniec futbol bo gówno o nim wiesz !! I taki z ciebie kibic BLAUGRANY jak z Boruca napastnik, więc po prostu zamknij morde.

0

Alexis geniusz dryblingu... Messi geniusz futbolu ! a tak pozatym ładny mecz

0

Uwielbiam Carlesa ale trzeba bedzie wkrotce mysle powaznie o nowym stoperze, chyba zeby Masche został typowym stoperem. Myśle o Sakho

0

Ładny mecz, podobała mi się gra montoyi

0

real to huje

0

Tito musi ograniczyć leki bo mu nie służą

0

valdes pique masherano jordi daniel alves song fabregas xavi messi villa pedro

0

0

Masz racje 9 pkt to 9 pkt, chodzi o całokaształt, juz od jakiegos czasu patrzac na to jak gramy to jestem pewnien ze to nie to samo co bylo 2 lata temu, jakis wspolczynnik naszego dream teamu uległ wyłączeni. WSZYSTKO

0

a ja uwazam ze nie mozna wiecznie byc optymista, trzeba patrzec na to realnie i widziec co sie dzieje a dzieje sie ocs zlego z naszym zespołem

0

Charakterny człowiek, powinien być przykładem dla wielu ludzi.

0

Myśle że wystarczy nie wielke przebudowa, gdzięs koło 13-15 tyś miejsc +

0

według mnie powinien grac w podstawie !

0

mam prawo pisac co mysle a wogole wracajc do twojego pierwszego komentarza mojej wypowiedzi, kto ci powiedzial zemialem na mysli 4-2-1-2 ??

0

DOBRZE ZE TY JESTES PRODUKTYWNY .... hhhh

0

GDYBYM BYŁ DORADCĄ VILANOVY TO TAK BY MUSIAŁ WYGLĄDAĆ SKŁAD NA PRZYSZŁE MECZE :


VILLA MESSI

FABS

INIESTA XAVI


JORDI PIQUE PUYOL DANI


VICTOR

0

To nie on jest od strzelania bramek dla nas ale to co zrobił z Valencią było pierwsza klasa !!!

0

Wdłg mnie Tito powinien pozbyc sie na dobre affelaya i tello, affelay to przereklamowany talent a tello mimo małego doswiadczenia juz robi sie indywidualista w zespole... ATAK : SANCHEZ, MESSI, PEDRO, a w rezerwie widze ville, cuence, i niebawem llorente

0

Wracając do tematu powrodtu Etoo do Nas... Było by to bezużyteczne dla składu bo atak mamy juz wypełniony po brzegi, a swoją drogą to Etoo juz sie wypalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?